Europiniai langai

UAB Stamela europinio profilio langai yra gaminami pagal vokišką standartą – atidaromi į vidų. Mūsų langai gaminami iš trijų sluoksnių pušies tašo klijuoto vandeniui atspariais klijais, kuris pasižymi geriausiomis savybėmis. Kiekvienas sluoksnis yra suklijuotas priešingomis medienos rievių kryptimis, o tai apsaugo medinę lango dalį nuo skilinėjimo, pleišėjimo bei užtikrina medienos atsparumą deformacijoms. EURO profilio langų kampai yra užapvalinti, o tai ne tik suteikia gražią išvaizdą bet ir apsaugo langus nuo vandens ir purvo sankaupų, langai stabilesni, lengviau prižiūrimi bei turi gerą izoliaciją, kuri sulaiko šilumą ir triukšmą.

Profiliai: 68mm, 78mm, 92mm ir 102mm
Medienos drėgnumas: 12 ± 3 %
Šiluminis pralaidumo koeficientas priklauso nuo produkto modelio, atidarymo, stiklo (svyruoja nuo 0.85 iki 1.5).

Pagrindinis medienos tiekėjas tiekia pušinį tašą turintį FSC sertifikatą (atsakingos miškininkystės ženklą, patvirtinantį organizacijos atsakomybę ir rūpinimąsi pasaulio miškais) ir Vokietijos langų technologinio instituto „Ift Roseinheim“ kokybės sertifikatą, atitinkantį HO.10 (QM 309:2002) direktyvą – technologinius procesus ir kokybės reikalavimus klijuotam mediniam tašui.
Impregnavimui ir apdailai mes naudojame tokias medžiagas, kurios įsiskverbia giliai į medį ir dar geriau apsaugo nuo aplinkos poveikio.

Dažymas
Stiklo paketai
Furnitūra

Varstymo tipai

Galerija

Susisiekite su mumis:


Kęstutis Vitonis
Langų gamybos vadovas
Tel:+370 612 58982
El.paštas:kestutis.vitonis@stamela.lt 


Apie mus _

Stamela UAB - statyba, remontas, hidrotechninė statyba bei technikos nuoma.

Kontaktai _

STAMELA UAB
Adresas: Šiaurės g. 8, Šilutė LT-99116
Tel. nr.: +370 441 76700
Buhalterija tel. nr.: +370 441 75532
El. paštas: silute@stamela.lt